Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | ML 230

05 мај 21:34 , ,

Mercedes-Benz M-Klasse ML63 6.2-510 AMG -06 1280

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
19 авг. 19:46 , ,

Mercedes ML 230 -99

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 15:35 ,

Mercedes ML 230 Benz plin exstra -98

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток