Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | ML 430

27 окт. 14:13 ,

Mercedes-Benz ML 430 Bnezin

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток