Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | R-класа

R 280 , 4
R 320 , 8
R 350 , 3
05 авг. 12:05 , ,

Mercedes-Benz R 350

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 15:52 ,

Mercedes-Benz R 350 4matic -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 12:55 Претпријатие ,

Mercedes Benz R 280 CDI 4MATIK Autom 06

9 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 17:19 , ,

Mercedes R 320 cdi AMG moze i zamena 4matic

14 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 10:17 , ,

MERCEDES R 350

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
06 јун. 23:54 ,

MERCEDES-BENZ R 280 CDI 4 MATIC

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 20:56 , ,

Mercedes Benz R 320 4 matik Automatic

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 02:45 , ,

Merecedes R 320 4X4 Automatic

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 11:27 , ,

Mercedes-Benz R 280 cdi 4

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 21:54 ,

Mercedes-Benz R 320

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 21:07 ,

Mercedes-Benz R klasa

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 12:40 ,

Mercedes R 280 cdi 4 matik

15 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 16:35 , ,

Mercedes-Benz R 320 SO REALNA KILOMETRAZA

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 21:05 , ,

Mercedes R 320 CDI 4Matic 7Gtronik-06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 04:56 , ,

Mercedes-Benz R 320 -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток