Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | R 280

17 јан. 12:55 Претпријатие ,

Mercedes Benz R 280 CDI 4MATIK Autom 06

9 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
06 јун. 23:54 ,

MERCEDES-BENZ R 280 CDI 4 MATIC

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 11:27 , ,

Mercedes-Benz R 280 cdi 4

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 12:40 ,

Mercedes R 280 cdi 4 matik

15 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток