Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | S 430

08 авг. 10:46 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long V8 -02

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 22:23 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long Fourmatic V8 Americki

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 11:37 , ,

mercedes s 430 4 matic long inter guma

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
18 фев. 11:55 , ,

Mercedes-Benz S 430 -02

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 13:18 , ,

Mercedes-Benz S 430 moze I zamena

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 21:24 , ,

Mercedes S 430 Benzin

6 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 15:21 ,

Mercedes S 430

6 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток