Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | SL-класа

SL 280 , 1
SL 320 , 6
SL 350 , 1
SL 400 , 2
SL 500 , 6
SL 560 , 1
22 јун. 14:37 Претпријатие ,

Mercedes-Benz S 320 BENZIN-PLIN FULL OPREMA ZAMENA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
13 јун. 03:01 , ,

I blinduar

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 02:48 , ,

Mercedes i blinduar

4 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
16 дек. 20:35 ,

Mercedes-Benz S350 vo top sostojba

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 19:54 ,

Mercedes-Benz SL500

25 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
10 јул. 02:11 , ,

Mercedes-Benz SL 320

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
01 авг. 08:58 , ,

Mercedes-Benz sl 320

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
04 окт. 14:41 , ,

Mercedes SL 280 W107

13 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
02 септ. 22:35 ,

MERCEDES SL 500

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 17:38 , ,

Mercedes SL 500 vo odlicna sostojba -03

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
20 окт. 10:54 ,

MERCEDES SL 500 -04

26 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
25 јул. 05:02 ,

Mercedes SL 320 -99

5 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
15 апр. 15:22 ,

MERCEDES SL 500 -04

18 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
12 јан. 20:20 , ,

Mercedes SL 320 -99

45 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
22 дек. 21:07 , ,

Mercedes SL500 -02

12 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 14:09 ,

Mercedes SL 320 -98

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
07 јан. 12:58 , ,

Mercedes SL 560 -88 itno

6 500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток