Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | SL 320

22 јун. 14:37 Претпријатие ,

Mercedes-Benz S 320 BENZIN-PLIN FULL OPREMA ZAMENA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 02:11 , ,

Mercedes-Benz SL 320

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
01 авг. 08:58 , ,

Mercedes-Benz sl 320

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
25 јул. 05:02 ,

Mercedes SL 320 -99

5 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
12 јан. 20:20 , ,

Mercedes SL 320 -99

45 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
14 мај 14:09 ,

Mercedes SL 320 -98

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток