Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | SL 350

16 дек. 20:35 ,

Mercedes-Benz S350 vo top sostojba

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток