Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | SL 560

07 јан. 12:58 , ,

Mercedes SL 560 -88 itno

6 500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток