Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | SLK 230

04 јул. 16:38 ,

Mercedes SLK 230 -99

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 12:35 ,

MERCEDES SLK 230 KABRIOLET -98

3 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток