Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | V-класа

V 220 , 20
V 230 , 13
V 250 , 1
Денес 15:00 ,

Mercedes-Benz V 230

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 13:25 ,

Mercedes-Benz Vito -00

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 10:04 ,

Mercedes-Benz Vito 112 2200m3 -00

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 16:34 ,

MERCEDES-BENZ VITO

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 18:39 ,

MERCEDES-BENZ VITO 112 CDI -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
26 јан. 13:05 , ,

Mercedes-Benz 220 cdi -15

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
09 ноем. 14:35 , ,

Mercedes-Benz VITO 230TDI

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 00:00 , ,

Mercedes Vito

3 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
17 јул. 22:49 , ,

Mercedes-Benz 111 CDI

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 19:35 , ,

Mercedes Vito 113 2.2CDi 136PS

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
29 ноем. 17:40 ,

Mercedes-Benz Vito 2.3 CDI

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 15:17 ,

Mercedes V 230 ambient koza klima

3 990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
22 јан. 22:37 , ,

Mercedes Vito

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 15:22 ,

Mercedes-Benz V klasa

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 21:07 , ,

Mercedes Vito kombe

3 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 14:44 , ,

Mercedes V 220 D

33 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
23 мар. 12:38 , ,

Mercedes Vito 112 L

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 17:49 , ,

Mercedes-Benz V230

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 20:27 , ,

Mercedes Vito

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 19:55 ,

Mercedes Vito 112 cdi full oprema moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:27 ,

MERCEDES VITO 230 DIZEL -97

3 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 22:01 , ,

Mercedes Vito 112 tdi 6 sedista -02

3 960 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
23 авг. 04:56 , ,

Mercedes V 220 -03

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 22:11 ,

Mercedes V 230 -98

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 14:08 , ,

Mercedes Vito V220 CDI -01

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 17:47 ,

Mercedes Benz Vito V 220 -02

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 16:14 , ,

Mercedes V230 -98 ITNO Patnicko kombe

5 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 18:46 , ,

Mercedes Vito V 220 cdi

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг. 12:00 , ,

Mercedes Vito v220 CDI -00

4 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 22:26 ,

Mercedes 112 CDI -02

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 07:54 , ,

Mercedes v230 turbodiezel

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:37 , ,

Mercedes Vito F 112 cdi -01

5 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 17:25 ,

Mercedes vito v220 - 01

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток