Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | V 230

Вчера 15:00 ,

Mercedes-Benz V 230

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 14:35 , ,

Mercedes-Benz VITO 230TDI

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 00:00 , ,

Mercedes Vito

3 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
29 ноем. 17:40 ,

Mercedes-Benz Vito 2.3 CDI

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 15:17 ,

Mercedes V 230 ambient koza klima

3 990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
02 дек. 21:07 , ,

Mercedes Vito kombe

3 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 12:38 , ,

Mercedes Vito 112 L

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 17:49 , ,

Mercedes-Benz V230

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 20:27 , ,

Mercedes Vito

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 окт. 12:27 ,

MERCEDES VITO 230 DIZEL -97

3 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 22:11 ,

Mercedes V 230 -98

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 16:14 , ,

Mercedes V230 -98 ITNO Patnicko kombe

5 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 07:54 , ,

Mercedes v230 turbodiezel

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток