Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јан. 13:32 ,

MERCEDES-BENZ E350 CDI 4MATIC AIRMATIC

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 22:29 ,

Se prodava

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
21 јан. 21:18 Претпријатие ,

Se prodava

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
16 јан. 17:40 ,

Mercedes 1.8 Benzin

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 10:08 ,

Mercedes-Benz CDI 220

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
05 јан. 17:08 ,

Mercedes c270 cdi

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
13 ноем. 21:28 ,

Mercedes E220 2003 g.

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
25 окт. 21:08 ,

Mercedes-Benz E200 -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 00:36 ,

Mercedes-Benz S 350

21 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 11:39 ,

Mercedes Benz E350 4Matic Airmatic Extra Full

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 23:20 ,

Mercedes-Benz C 320

2 799 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
23 окт. 22:59 ,

Mercedes-Benz 220 E CLAS

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 11:05 ,

Mercedes-Benz 190 benzin plin

800 ЕУР

Година: 1987
Километража: 25 000 - 29 999
28 септ. 01:01 ,

MERCEDES-BENS ML 350 BLUTEK

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
17 септ. 15:04 ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 септ. 17:28 ,

MERCEDES BENZ ML 350 AMG PACKET

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 17:46 ,

Mercedes Benz s350

25 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
01 септ. 17:25 ,

Mercedes S 350

25 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
28 јун. 12:52 ,

Mercedes-Benz C 180

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 17:45 ,

Mercedes-Benz C 180

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 55 000 - 59 999
16 јун. 22:00 ,

Mercedes-Benz B200 na top forma od CH

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 11:34 ,

Mercedes-Benz e 220

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:18 ,

Mercedes A170 Long

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 17:56 ,

Mercedes Benz A170 long

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 18:09 ,

MERCEDES BENZ ML 350 AMG PACKET

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 17:25 ,

MERCEDES BENZ ML 350

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 14:47 ,

Mercedes C270

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
27 окт. 20:09 ,

Mercedes-Benz Ml 320

15 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 20:44 ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec -12

31 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
02 септ. 09:03 ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec panorama keyless -12

32 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг. 16:42 ,

Mercedes Benz C220 CDI -05 Avangard, Redesign,Aut

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 15:08 ,

Mercedes C200 cdi

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 00:04 ,

Mercedes E220 cdi Evo 170 ps

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 21:40 ,

Mercedes A 170 AVANTGARDE VERZIJA

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 13:50 ,

Mercedes A 170

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
11 фев. 10:03 ,

Mercedes GL 320

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 17:00 ,

Mercedes C 220 CDI Elegant

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 20:18 ,

MERCEDES BENZ 270

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 23:43 ,

Mercedes E 220

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
24 окт. 16:00 ,

Mercedes E220 CDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 18:36 ,

Mercedes-Benz C 270 cdi Avangard

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 09:29 ,

Mercedes 220

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
07 апр. 12:48 ,

Mercedes B 200 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 21:14 ,

Mercedes E320 evo airmatic

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:30 ,

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
11 дек. 22:18 ,

Mercedes C 220 -03

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
20 ноем. 17:41 ,

MERCEDES BENZ SEL 126 -85 DIZEL

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 02:33 ,

Mercedes E320 EVO CDI Avangarde V6

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 05:08 ,

Mercedes C 220 Avantgarde -02

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 13:28 ,

Mercedes E 270 Cdi Avangarde -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации