Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 12:03 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ B180 109KS -06 AVANTGARDE

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 22:58 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
21 фев. 19:10 Претпријатие ,

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 14:19 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic

35 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
19 фев. 14:11 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic SPORT

34 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
03 фев. 14:14 ,

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI 265HP AMG

24 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
02 фев. 11:00 ,

Mercedes-Benz E 250

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 17:25 ,

MERCEDES-BENZ CLK 270 CDI *** AMG PAKET ***

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 јан. 14:24 ,

MERCEDES-BENZ E350 CDI 231HP AVANGARDE

12 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 19:58 ,

MERCEDES B180 CDI

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 12:47 ,

Mercedes-Benz w203 C 270cdi -02 vo top sostojba

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 05:46 ,

Mercedes w203 c 270 cdi 2002 Top forma

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 00:13 ,

MERCEDES A 180 CDI AMG 2014G

17 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 14:11 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 4-MATIC 220D 170HP 9G-TRONIC

32 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
19 дек. 12:33 ,

MERCEDES E 280 CDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 10:56 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse 200CDI 136HP URBAN

17 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 13:12 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180CDI 109HP

19 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 17:03 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI AVANTGARDE W212 -10

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 08:35 ,

Mercedes-Benz E 220d avantgarde

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
02 ноем. 15:46 ,

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESOR 110 000KM

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
30 окт. 20:05 ,

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 10:31 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC BUSINESS

29 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 10:30 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLE 250D 4-MATIC EXCLUSIVE EDITION

43 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
20 окт. 11:07 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC

31 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
06 окт. 10:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse SHOOTING BRAKE 200D

18 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 15:41 Претпријатие ,

977 Mercedes-Benz C-Klass C250D AMG COUPE SPORTLIN

35 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 15:09 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 220D 170HP 4-MATIC EXECUTIVE

28 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 14:23 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BLUETEC

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
02 септ. 11:38 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLE COUPE 350 AMG

56 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
01 септ. 13:54 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C-Klass C220 163HP AVANTGARDE

19 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг. 14:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E-Klass 200CDI 136HP BLUEEFFICIENCY

12 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 13:58 ,

Mercedes-Benz A160

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
09 јул. 10:08 ,

Mercedes-Benz ML najzacuvan vo Makedonija

5 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
09 јул. 10:02 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E-Klass E350 CDI 231HP AVANTGARDE

13 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 22:39 ,

Mercedes E 200 povolno

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 11:29 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C-Klass C200 136HP BUSINESS

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 11:21 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BLUETEC

19 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 11:02 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C-Klass C220CDI 150HP

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 09:41 ,

Mercedes-Benz CLK 270

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 11:40 ,

Mercedes-Benz E270 cdi avangard -03

6 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 дек. 14:43 ,

Mercedez Benz CLK 270cdi 05

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 22:16 ,

Mercedez Benz -05 CLK270cdi

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек. 21:52 ,

MERCEDES BENZ Cdi.T200

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 17:48 ,

Mercedes-Benz 200 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 23:57 ,

Mercedes A200

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
17 јул. 19:10 ,

MERCEDES BENZ E200 CDI

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 14:07 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 17:57 ,

Mercedes-Benz A 200

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации