Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:56 , ,

Mercedes-Benz old timer

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
Вчера 22:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 01:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 21:10 , ,

MERCEDES-BENZ C220 mnogu socuvan

27 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
07 мај 15:05 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz ML 250 CDI

23 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 10:53 , ,

Mercedes C200 cdi 2000

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 11:22 , ,

Mercedes-Benz GL 350 2014

48 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр. 19:07 , ,

MERCEDES-BENZ E 220 AVANTGARDE KARAVAN

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 13:40 , ,

Mercedes-Benz C 200 1998 dizel 56kw

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 13:28 , ,

Mercedes-Benz E200

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
10 мар. 21:09 , ,

Prodavam kola Mercedes,itno.

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
01 мар. 12:25 , ,

Mercedes-Benz CLK 270 -03

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 18:22 , ,

SE PRODAVA MERCEDES E250 SO NAJJFULL OPREMA!!!

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 22:33 , ,

mercedes benz

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 01:44 , ,

Mercedes benz

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 01:41 , ,

Mercedes benz

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 01:40 , ,

Mercedes benz

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
06 фев. 01:10 , ,

Mercedes benz

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 00:54 Претпријатие , ,

Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde

25 000 МКД

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 12:13 Претпријатие , ,

Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde

25 000 МКД

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 12:37 , ,

Mercedes-Benz EVO E clasa

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 13:51 , ,

Mercedes E 320 Avangarde automatic vo super odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 23:49 , ,

Mercedes-benz S400 W220 cdi Unikat

4 500 МКД

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
27 окт. 15:24 , ,

Mercedes-Benz S550 V8 AMG

999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 09:36 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ A 170 CDI 70kW

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 19:47 , ,

Mercedes-Benz E220cdi 2011god Avangard

1 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 13:20 , ,

Mercedes-Benz CLS 350 Moze Zamena

34 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
12 септ. 23:19 , ,

Mercedes-Benz CLS 350 Moze Zamena

34 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
30 авг. 22:30 , ,

Mercedes-Benz CLS 350 Moze Zamena

34 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
19 авг. 07:36 , ,

Mercedes-Benz Vito 116 Long 8 sedista Full oprema

23 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 20:10 , ,

Mercedes-Benz S550 LONG benzin 2008

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 јун. 15:03 , ,

Mercedes-Benz E290

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 22:52 , ,

Mercedes C 200

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
07 мај 23:59 , ,

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

1 990 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 21:42 , ,

Mercedes-Benz B-180 cdi

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 10:08 , ,

Mercedes E 270 -03

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:48 , ,

Mercedes-Benz E220cdi blutec Avangard -11 Redi

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 16:16 , ,

Mercedes SLK 200 kompresor

7 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 19:33 , ,

Mercedes-Benz 220

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
24 ноем. 02:27 , ,

Mercedes-Benz Avtobus

4 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
22 ноем. 16:13 , ,

Mercedes-Benz Vito 115 CDI Extra long

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации