Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 13:58
Линк
, ,

MERCEDES-BENZ SLK 200 CABRIO

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 07:47 , ,

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 17:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 16:26 , ,

Се продава Мерцедес А класа 1999 во одлична состојба

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 15:50 , ,

MERCEDES-BENZ C 220

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 13:12 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

7 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 09:39 , ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
04 мар. 13:58 , ,

MERCEDES-BENZ SLK 200 CABRIO

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 20:51 , ,

Продавам / Менувам

1 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
24 фев. 11:10 , ,

Mercedes A klasa 170 cdi

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 11:30 , ,

MERCEDES BENZ B170 AVANGARD ODLICNO SOCUVAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 17:50 , ,

PREKRASEN "MERCEDES GLK 200" 2012 / 11.2013

14 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 09:41 , ,

Mercedes-Benz ML320 cdi -08

11 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 18:58 , ,

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 18:58 , ,

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
04 фев. 03:12 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 -97

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
03 фев. 17:34 , ,

PREKRASEN "MERCEDES GLK 200" 2012 / 11.2013

14 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 08:26 , ,

MERCEDES-BENZ VITO 116CDI 4x4 EXTRA LONG 56.400 km

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
15 јан. 13:12 , ,

Mercedes-Benz C 220 CDI -02 odlicen

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
12 јан. 13:28 , ,

Mercedes c220 cdi AMG Optik avantgarde E320 EVO 2007

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 15:18 , ,

MERCEDES C 220 CDI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 08:16 , ,

Mercedes E280 EVO 07 AVANTGARDE

7 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 05:46 , ,

mercedes 190

750 ЕУР

Година: 1987
Километража: 450 000 - 499 999
05 јан. 17:48 , ,

SLK 200

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 17:28 , ,

SLK 200

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 20:26 , ,

Mercedes

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 12:33 , ,

Mercedes Benz B 200 Cdi

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 20:10 , ,

Mercedes B Class 180 CDI 2007 Sport - ITNO

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 14:41 , ,

Mercedes-Benz C 220CDI uvezen od Germanija perfekt

8 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 13:12 , ,

MERCEDES-BENZ E200 CDI

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
26 ноем. 13:00 , ,

MERCEDES-BENZ E200 CDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
09 ноем. 11:49 , ,

Mercedes-Benz B 200 Cdi

5 922 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:01 , ,

Mercedes-Benz C 220 -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 19:40 , ,

Mercedes-Benz E 220 -07

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 19:59 , ,

MERCEDES-BENZ E 220 CDI AVANTGARDE

7 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
21 окт. 19:04 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 19:21 , ,

MERCEDES w 212 220 CDI

11 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 17:57 , ,

Prodavam perfekten Mercedes C 220 CDI uvezen od DE

8 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:04 , ,

mercedes

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 35 000 - 39 999
28 септ. 19:49 , ,

mercedes vaneo 1.6 benzin/plin

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 16:19 , ,

Mercedes C 200

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 13:07 , ,

Mercedes GL 350 Bluetec sedum patnika

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 17:10 , ,

Mercedes-Benz C270 CDI Avangard

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 00:28 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI-170KS

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации