Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Друг модел

07 авг. 15:01 , ,

CHERY TENGO

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
18 септ. 10:59 , ,

Mitsubishi kombi 2.5d

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
05 јул. 20:45 ,

MITSUBISHI GONOW GA200 4WD

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
10 апр. 11:36 , ,

MITSUBISHI CHERY TENGO 1.6 -12

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
26 септ. 23:26 , ,

Mitsubish karavan

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток