Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Carisma

14 окт. 10:55 , ,

Mitsubishi Carisma 1.6i

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 09:39 ,

Mitsubishi Carism 1.8 gdi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 17:35 ,

Mitsubishi Carisma

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 13:06 , ,

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 12:03 ,

Mitsubishi Carisma menuvam za chopper nad 250cc

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
09 мај 19:49 ,

Mitsubishi Carisma

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 21:23 , ,

Mitsubishi Carisma Avance 1.9/DI-D

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
05 авг. 20:02 , ,

Mitsubishi Charisma 1.8

Година: 1998
Километража: 40 000 - 44 999
21 јул. 19:19 ,

Mitsubishi Carisma

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 15:53 , ,

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 11:06 ,

Mitsubishi Carisma 1.9 td -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 21:24 ,

Mitsubishi Carisima gdi 1.8 -97

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
22 авг. 21:42 ,

Mitsubishi Carisma GDI 1.8 -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 14:04 ,

Mitsubishi Carisma -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 23:20 , ,

Mitsubishi Carisma -01 1.9 did

999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
21 мар. 12:07 ,

Mitsubishi Carisma -02

1 470 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:37 , ,

Mitsubishi Carisma -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 13:35 ,

Mitsubishi Carisma -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
17 септ. 10:52 , ,

Mitsubishi Carisma -99

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
18 апр. 18:19 , ,

Mitsubishi Carisma 1.8GDI Sport-98UNIKAT SHQIPONJE

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 19:29 , ,

MITSUBISHI CARISMA 1.8L -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 20:23 ,

Mitsubishi Carisma -95

2 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 14:56 ,

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток