Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Carisma

18 септ. 21:24 ,

Mitsubishi Carisima gdi 1.8 -97

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 23:20 , ,

Mitsubishi Carisma -01 1.9 did

999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
18 апр. 18:19 , ,

Mitsubishi Carisma 1.8GDI Sport-98UNIKAT SHQIPONJE

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток