Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Colt

20 фев. 10:00 Претпријатие ,

MITSUBISHI COLT 1.5 BENZIN KABRIOLET

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 09:12 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.5 DIZEL -09 FABRIKA FUL OPREM

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 07:40 , ,

Mitsubishi Colt 1.1 -12

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
18 фев. 19:01 ,

Micubishi Colt 1.5 cdi -07 Full oprema

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 08:42 ,

MITSUBISHI COLT 1.3

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
17 фев. 19:41 ,

MITSUBISHI COLT 1.5 CDI 95KS

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 фев. 19:40 , ,

Mitsubishi Colt 1.5 Di-D

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 18:31 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt 1.5Di-D Avtocentar Pirkovski

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 фев. 08:44 Претпријатие ,

MITSIBUSHI COLT 1.1i -06 ODLICNA

2 890 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
26 јан. 12:05 , ,

Mitsubishi Colt 1.5 Sport Automatic Plin 125.000km

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 јан. 11:09 ,

Mitsubishi colt Cz3 1,5 DiD spetial

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
24 дек. 10:23 Претпријатие , ,

MITSUBISHI COLT 1.5 DID 05 AVTOPLAC DIRALA AVTO

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек. 13:17 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.1

3 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 12:12 Претпријатие ,

MITSUBISHI COLT 1.5 DID 70 KW AUTO PLAC ZURICH

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 15:42 , ,

Mitsubishi Cz3

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
07 ноем. 12:38 , ,

MITSUBISHI COLT 1.3 GLI KLIMA PLIN REGISTRIRANO

1 050 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 12:04 , ,

Mitsubishi Colt 1.33 95ks prv sopstvenik 99.000 km

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
23 окт. 17:01 , ,

Mitsubishi Colt GL

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
19 окт. 22:03 , ,

MITSUBISHI COLT 1.5 DIZEL 70 kw PALI VOZI EXTRA

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 20:53 ,

Mitsubishi Colt dizel odlicno

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 18:20 , ,

mitsudishi za delovi

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
28 јул. 14:28 , ,

Mitsubishi Colt Fasion

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 јул. 16:45 ,

Mitsubishi Colt 1.5 tdi -07 uvoz od Germanija

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 17:09 , ,

Mitsubishi Colt 1.3 55 kw

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 17:35 ,

MITSUBISHI COLT -06

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 мај 23:24 , ,

Mitsubishi Colt za delovi -00 1.6 benzin

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 19:22 , ,

Mitsubishi Colt

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 16:18 ,

MITSUBISHI COLT -09

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
13 апр. 00:26 ,

Mitsubishi Colt

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
03 мар. 20:21 , ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzinec

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
16 фев. 12:41 Претпријатие ,

MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN -06 KAKO NOVO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 11:36 ,

Mitsubishi Colt

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
09 фев. 14:23 ,

MITSUBISHI COLT CZC TURBO 1.5 CABRIOLET

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
04 фев. 17:53 ,

Mitsubishi Colt

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
22 јан. 14:10 , ,

Mitsubishi Colt

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
04 јан. 14:48 ,

MITSUBISHI COLT CZC 1.5 CABRIOLET

3 450 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 12:19 ,

Mitsubishi Colt CZ3

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
25 ноем. 15:36 ,

MITSUBISHI COLT 1.1i 75ksFULL OPREMA KAKO OD SALON

4 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 45 000 - 49 999
06 ноем. 18:38 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.1 -12 60000km

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
04 ноем. 20:12 Претпријатие , ,

MITSUBISHI COLT 1.5 DID 06 PLAC DIRALA PRODADENO

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
01 окт. 14:26 ,

Mitsubishi Colt

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 септ. 11:07 ,

Mitsubishi Colt CZ 3

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 септ. 19:56 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
05 септ. 16:29 ,

Mitsubishi Colt moze zamena za pogolema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 16:46 ,

Mitsubishi Colt

2 350 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
02 јул. 14:19 ,

Mitsubishi Colt Zamena

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
22 јун. 14:58 ,

Mitsubishi Colt CZ3 1.3 Benzin/Plin

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
14 мај 22:13 ,

Mitsubishi Colt AvtoPlac Interkom

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 апр. 12:05 , ,

Mitsubishi Colt 1.5 DI-D 95KS

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 08:21 ,

Mitsubishi Colt

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток