Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Cordia

31 јул. 17:27 ,

Mitsubishi Cordia 1.8 tu136 ks -86

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 170 000 - 179 999
24 јул. 05:08 ,

MITSUBISHI CORDIA -86

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток