Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Eclipse

05 авг. 11:15 , ,

mitsubishi eclipse 2.4 plin inter guma

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 11:37 ,

Mitsubishi Eclipse 2.0 16v -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 05:25 , ,

Mitsubishi Eclipse -06

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток