Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Galant

26 апр. 13:16 , ,

MITSUBISHI GALANT 2.0D

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 04:32 ,

Mitsubishi Galant gtd

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 13:30 , ,

Mitsubishi Galant -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
03 мар. 16:09 , ,

Mitsubishi Galant -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 11:25 , ,

Mitsubishi Galant 2.0 tdi -93

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 12:59 , ,

Mitsubishi Galant td glx -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 15:04 ,

Mitsubishi Galant -02 so moznost za zamena

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 23:28 , ,

Mitsubishi Galant 1.8 td -92

1 100 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:44 , ,

Mitsubishi Galant -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток