Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Galloper

24 мар. 09:49 ,

Mitsubishi Galloper 2.5TD -00

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток