Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | L300

28 јун. 12:34 , ,

Mitsubishi L300 2.5 dizel mnogu sochuvan

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
26 фев. 15:44 , ,

Mitsubishi L300 4x4

1 300 ЕУР

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток