Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Lancer

11 јан. 18:37 , ,

Mitsubishi Lancer 1.6 16v - 98

2 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток