Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pajero

Вчера 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 14:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 19:33 , ,

Mitsubishi Pajero 2.8 Offroad

7 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 14:49 Претпријатие ,

Mitsubishi Pajero 3.2 CDTI 4X4 Full -08

12 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 22:20 ,

Vlecna slep sluzba Adem

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 00:17 , ,

Mitsubishi Pajero

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
25 мар. 19:59 , ,

Mitshubishi Pajero

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 12:16 , ,

Mitsubishi Pajero 4x4 -07 Seven seater moze zamena

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 14:14 , ,

Mitsubishi Pajero 2.8

9 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
04 фев. 21:11 , ,

Mitsubishi Pajero 3.2DID

7 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 23:04 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 automatic

7 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 11:42 , ,

Mitsubishi Pajero

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 15:40 , ,

Mitsubishi Pajero 4x4

19 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 ноем. 03:00 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 TDI Magnum

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
15 окт. 23:14 ,

Mitsubishi PAJERO 3.2DID -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 18:00 ,

Mitsubishi Pajero

6 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 18:22 ,

Mitsubishi Pajero Off road

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 15:57 , ,

Mitsubishi Pajero Sport DAKAR EXTRA

18 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 12:07 ,

MITSUBISHI PAJERO 3.2 DID 4X4 TOP - MOZE ZAMENA

6 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 14:21 ,

Mitsubishi Pajero

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 19:39 , ,

Мitsubishi Pajero 3.2DID

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 22:48 , ,

Mitsubishi Pajero 2.3 TD

5 800 ЕУР

Година: 1983
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 20:05 , ,

Mitsubishi Pajero

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 12:30 , ,

Mitsubishi Pajero

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 09:04 ,

Mitsubishi Pajero 3.0i V6 Off Road

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 20:22 ,

Mitsubishi Pajero

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 09:07 ,

Mitsubishi Pajero 3.0 V6

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
21 ноем. 22:48 , ,

Mitsubishi Pajero 2.8 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 10:11 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DID

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 09:11 , ,

Mitsubishi Pajero jeep

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 23:27 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 11:23 ,

Mitsubishi Pajero 2.8tdi 125ks Off Road

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
22 апр. 10:09 , ,

Mitsubishi Pajero 4x4

6 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 16:19 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 73kw 100ks

6 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
09 мар. 01:39 ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
07 мар. 11:30 ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
01 мар. 20:12 ,

Mitsubishi Pajero

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 16:23 , ,

Mitsubishi Pajero

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 20:19 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 -2.8-2.8 off road

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 23:12 , ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 14:31 ,

MITSUBISHI PAJERO 2.5

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 11:45 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DID

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 дек. 10:52 , ,

Mitsubishi Pajero menuvam za vlekac na Bg tabli

25 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
14 ноем. 17:33 ,

Mitsubishi Pajero 4x4

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
15 окт. 23:55 ,

Mitsubishi Pajero Sport

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 15:41 , ,

Mitsubishi Pajero

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
21 јун. 13:24 , ,

Mitsubishi Pajero 3.2DID

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 21:49 ,

Mitsubishi Pajero Sport

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 23:11 ,

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток