Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pajero Pinin

22 јул. 15:53 ,

Mitsubishi Pajero Pinin

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 20:53 ,

Mitsubishi Pajero Pinin

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
09 фев. 18:11 ,

MITSUBISHI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 13:37 , ,

Mitsubishi Pajero Pinin

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
24 авг. 13:03 ,

MITSUBISHI PAJERO PININ -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 12:00 ,

Mitsubishi Pajero Pinin -01

4 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 23:16 ,

Mitsubishi Pajero Pinin 2.0GDI KLIMA PLIN -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 14:10 , ,

Mitsubishi Pajero Pinin 4x4 -00

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 16:37 ,

MITSUBISHI PAJERO PININ UVOZ CH -00 REGISTRIRAN

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
19 мај 23:55 , ,

MITSUBISHI PAJERO PININ -00 ITNO

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 10:19 ,

Mitsubishi Pajero Pinin -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток