Македонски | Shqip | English |

Аеродром | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pajero

16 дек. 08:29 , ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 4X4 2.5 TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 15:47 , ,

Mitsubishi Pajero Cabrio

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 18:33 , ,

Mitsubishi Pajero Jeep

13 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 14:06 , ,

Mitsubishi Pajero 3.2 dizel - 00

7 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток