Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pajero | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 13:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 20:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitshubishi Pajero

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 15:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI PAJERO SPORT 4X4 2.5 TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 15:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Pajero Cabrio

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 15:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi Pajero Sport DAKAR EXTRA

18 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 11:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 4X4

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
23 мар. 19:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Мitsubishi Pajero 3.2DID

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 22:48 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mitsubishi Pajero 2.3 TD

5 800 ЕУР

Година: 1983
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 20:05 Автомобили , Скопjе , Илинден

Mitsubishi Pajero

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток