Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pajero | Pazar3

03 ноем. 18:09 Автомобили , Струмица , Босилово

MITSUBISHI PAJERO 2700 DIZEL PROBLEM SO DEKLA -03

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток