Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pajero | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 јун. 12:07 Автомобили , Струмица

MITSUBISHI PAJERO 3.2 DID 4X4 TOP - MOZE ZAMENA

6 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 23:55 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero Sport

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 21:49 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero Sport

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 23:11 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
13 мар. 10:59 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
02 ноем. 10:02 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero 2.5td -88

Година: 1988
Километража: 120 000 - 129 999
03 ноем. 18:09 Автомобили , Струмица , Босилово

MITSUBISHI PAJERO 2700 DIZEL PROBLEM SO DEKLA -03

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток