Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Space Star

08 мар. 21:53 ,

Mitsubishi Space Star

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 01:30 , ,

Mitsubishi Space Star

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 11:51 , ,

Mitsubishi Space Star 2.0 D

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 08:04 ,

Mitsubishi Space Star

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 18:03 , ,

Mitsubishi Space Star

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 01:57 ,

Mitsubushi Space Star

8 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
08 ноем. 19:05 , ,

Mitsubishi Space Star

790 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
26 авг. 20:19 ,

Mitsubishi Space Star

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 00:29 , ,

Mitsubishi Space Star 1.9did 85kw

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 01:14 , ,

Mitsubishi Space Star 1.3

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 16:09 ,

Mitsubishi Space Star 1.3 -99 MK tabli

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 15:05 ,

Mitsubishi Space Star 1.9did MOZE ZAMENA

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
13 фев. 01:02 , ,

Mitsibushi Space Star -00

1 110 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 17:51 , ,

Mitsubishi Space Star 1.3 moze zamena -01

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 20:35 ,

Mitsubishi Space Star 1.9DI-I 85KW Klima+Webasto

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 18:26 ,

Mitcubishi Space Star 1.9 DI-D -01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 15:00 ,

Mitsubishi Space Star 1.9 Di-D Turbo Dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток