Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | NSU

Вчера 10:22 , ,

Lifan 320 nov test model

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
14 септ. 10:45 , ,

Prodavam Lifan model LF 320

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 35 000 - 39 999
29 јун. 06:20 , ,

NSU Prinz 1200c -70

2 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток