Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan

100 NX , 1
350Z , 4
370Z , 1
Almera , 47
Altima , 1
GT-R , 1
Juke , 20
Kubistar , 1
Maxima , 1
Micra , 84
Murano , 8
Navara , 20
Note , 11
NV200 , 1
Patrol , 10
Pixo , 3
Primastar , 2
Primera , 82
Qashqai , 78
Qashqai+2 , 24
Serena , 2
Sunny , 42
Terrano , 48
Trade , 1
Vanette , 4
X-Trail , 103
09 авг. 23:46
Линк
Претпријатие ,

NISSAN 350Z

13 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
10 авг. 18:37
Линк
,

Nissan Juke

8 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 12:43 Претпријатие , ,

NISSAN QAKSHQAI 1.5 DIC 110KS NEUVEZUVAN

14 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 02:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Вчера 20:19 Претпријатие , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCI -11 SUPER

7 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:00 ,

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 16:28 , ,

Nissan GT-R MY18 (MK Tablici)

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 15:35 , ,

Nissan Qashqai 2.0 dizel full oprema

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:39 , ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:54 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI AVTO MIRO

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:42 Претпријатие , ,

NISAN Qashqai FUL OPR 1.5 DCI PANORAMA -08

6 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Вчера 09:50 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 ks Acenta -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 19:51 , ,

Motor za Nissan Micra

3 000 МКД

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 18:37
Линк
,

Nissan Juke

8 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
10 авг. 01:56 ,

Nissan Primera

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
09 авг. 23:46 Претпријатие ,

NISSAN 350Z

13 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
09 авг. 20:56 ,

Nissan Qashqai

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 14:47
Линк
,

Nissan Primastar

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
09 авг. 13:34 ,

Nissan terrano

12 345 МКД

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
07 авг. 18:41 , ,

Nissan NAVARA 2.5D 190ks Double Cab

14 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
07 авг. 12:05 ,

Nissan Note 1.5 dizel 85ks Swiss Staklo

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 16:12 Претпријатие , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCI NEUVEZUVAN

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
04 авг. 11:03 ,

NISSAN MICRA 1.2 -16

5 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
02 авг. 17:57 , ,

Nissan Pathfinder

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 12:03 ,

Nissan Micra 1.2 -07 Registrian do 6.2021

2 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 13:48 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.5 DCi -06 ODLICEN AVTO ALEX

3 280 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 11:05 Претпријатие , ,

Nissan Note 1.5 dci

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 12:58 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NEUVEZUVAN

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 14:05 , ,

Продавам Nissan Micra 1.0 1996 godina

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
24 јул. 12:23 ,

Nissan Terrano -01

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
23 јул. 13:46 , ,

Nissan Qashqai 1.5DCI -12

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 17:59 , ,

Nissan navara 2.5 td -04

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 09:31 ,

Nissan X-Trail -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 22:49 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 dCi -13

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
14 јул. 11:52 ,

Nisan Micra 1.2 -03 Ekstra ALEK PRODADENO

2 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
13 јул. 22:51 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5d PRV SOPSTVENIK

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
10 јул. 09:39 Претпријатие ,

Nissan Xtrail 2.0dCi 4x4

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
09 јул. 15:21 , ,

Nisan x-trail 2.2 dizel

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 08:31 ,

NISSAN QASHQAI

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток