Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Друг модел

07 мар. 18:46 , ,

Nissan -00 135.000km

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
26 мај 22:56 , ,

Nissan 1.6

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток