Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | 350Z

02 авг. 20:06 Претпријатие ,

NISSAN 350Z

13 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
11 дек. 22:46 Претпријатие ,

NISSAN Z350 ITNO

14 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
26 окт. 20:18 ,

Nissan Z 3.5

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 апр. 11:25 , ,

NISSAN 350Z 3.5l V6 TUNIG FULL OPREMA -04

19 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток