Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Almera

18 јун. 23:52 , ,

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 16:06 , ,

Nissan almera 1.5 dci -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 13:46 , ,

Nissan Almera 2.2di 81kw -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 16:01 ,

Nissan Almera -02

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
25 окт. 05:30 ,

Nissan Almera

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
24 окт. 17:09 ,

Nissan Almera

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
14 окт. 08:55 , ,

Nissan Almera

2 200 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 00:44 ,

NISSAN ALMERA

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 јул. 01:59 , ,

Nissan Almera 2001

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 12:45 , ,

NISSAN ALMERA 1.5 DCI

3 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 18:01 , ,

Nissan Almera -03 1.5 dci

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
31 мај 17:31 ,

Nissan Almera

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
17 мај 14:48 , ,

Delovi za Nissan Almera 1.5 dci -04

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 фев. 14:49 ,

NISSAN ALMERA 1.5 benzin

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 15:15 ,

Nissan Almera

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 01:46 , ,

NISAN ALMERA 2.2 DI

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 20:56 , ,

Nissan Almera dizel socuvana full

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 19:46 ,

Nissan Almera 1.5dci -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 14:11 ,

Nissan Almera

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 19:50 ,

NISSAN ALMERA -02G 2.2D

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
30 мај 13:43 ,

Nissan Almera 2.2 Di

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 12:26 ,

Nissan Almera

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 16:17 ,

Nissan Almera

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 19:53 ,

NISSAN ALMERA

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
27 ноем. 02:38 , ,

Nissan Almera 1.4 benzin so plin

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 окт. 20:22 , ,

Nissan Almera 2.2

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
12 окт. 16:10 ,

Nissan Almera 1.5 dci

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 септ. 17:26 , ,

Nissan Almera 1.4 plin

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
29 авг. 19:32 ,

Nissan Almera

2 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
28 авг. 16:39 , ,

NISSAN ALMERA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 17:22 , ,

Nissan Almera 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 08:27 , ,

Nissan Almera Benzin Plin 1.4

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
01 апр. 16:52 , ,

Nissan Almera 2.0 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 00:20 , ,

NISSAN ALMERA 2.2 DIZEL registrirana do 12.2017

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 21:33 ,

Nissan Almera -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 18:57 ,

Nissan Almera 2.0d -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 22:27 ,

Nissan Almera 2.0 d -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 17:08 , ,

NISSAN ALMERA VO ODLICNA SOSTOJBA-00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
19 септ. 18:37 ,

Nissan Almera 1.5 -04

Година: 2004
Километража: 70 000 - 74 999
06 јун. 21:16 ,

nissan almera 2.2 dci doneseni od shfajcaria

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 21:16 ,

Nissan Almera 2.2dci -01 doneseno od Svajcaria

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 23:04 ,

Nissan Almera 2.2di 81kw -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 20:00 ,

Nissan Almera 1.5 dCi -03 TOP

3 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
24 дек. 19:55 , ,

NISSAN ALMERA 2.2 DIZEL -00 bez zameni

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 02:16 , ,

NISSAN ALMERA -00

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
16 септ. 17:42 ,

Nissan Almera TNG plin -97

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 20:18 , ,

NISSAN ALMERA 2.2 DIZEL -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток