Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | Almera Tino | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 ноем. 16:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Almera Tino dizel moze zamena

2 599 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 09:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Nissan Almera 2.2 D -02 Tino Elegance

2 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
18 мар. 15:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Almera Tino -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг. 19:28 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Almera dizel -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток