Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | Almera Tino

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


09 дек. 10:37 , ,

Nissan Almera Tino

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
02 дек. 20:59 , ,

Nissan Almera Tino -00

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
24 септ. 19:21 ,

Nissan Almera

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
26 јун. 16:40 ,

Nissan Almera Tino

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 09:23 , ,

Nissan Almera 2.2 D -02 Tino Elegance

2 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
18 мар. 15:00 , ,

Nissan Almera Tino -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан. 14:43 , ,

Nissan Almera Tino -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
13 авг. 19:28 , ,

Nissan Almera dizel -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
18 мај 15:22 ,

NISSAN ALMERA TINO 2.2 DIZEL 115 KS -01

1 330 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток