Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Nissan | Almera | Pazar3

14 окт. 08:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Nissan Almera

2 200 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток