Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Nissan | Juke

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 20:05 ,

Nissan Juke

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
18 фев. 20:24 Претпријатие , ,

NISSAN JUKE 1.6 86KW BENZIN FABRICKI ATEST PLIN

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 13:00 ,

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
19 јун. 14:16 ,

NISSAN JUKE

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
17 апр. 16:12 ,

Nissan Juke

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
28 мар. 13:34 ,

Nissan Juke 1.5 dci

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
18 фев. 17:43 ,

NISSAN JUKE ili menuva za stan

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток