Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | Juke

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 јун. 21:05 ,

Nissan Juke

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
29 мај 14:38 Претпријатие , ,

NISSAN JUKE 1.6 86KW BENZIN FABRICKI ATEST PLIN

9 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 02:59 Претпријатие ,

Nissan Juke

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан. 13:00 ,

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
19 јун. 14:16 ,

NISSAN JUKE

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
02 јан. 22:58 , ,

Nisan Juke 1.5 -13 kako nov

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
07 дек. 19:59 ,

Nissan Juke

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
30 окт. 11:18 ,

Nissan Juke

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
29 апр. 19:27 ,

Nissan Juke

10 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
04 мај 16:15 ,

NISSAN JUKE NOV ITNO

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток