Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Kubistar

16 авг. 02:53 ,

NISSAN KUBISTAR 1.5dci ZacheAutomobile

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток