Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Nissan | Micra

Вчера 16:00 ,

Nissan Micra 1.2

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:00 ,

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
19 фев. 09:19 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.5 DCi -06 ODLICEN AVTO ALEX

3 280 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
14 фев. 16:20 , ,

Nissan Micra 1.6 CC

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 17:21 , ,

MICRA cabrio full UNIKATNA

3 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 18:13 ,

Nissan Micra

2 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 14:25 ,

NISSAN MICRA

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 11:49 ,

Nissan Micra

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 11:45 ,

Nissan Micra

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 23:15 ,

Nissan Micra 1.5dci

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 17:56 , ,

Nissan Micra -03

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 16:34 ,

Nissan Micra 1.5 dci

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 20:36 ,

NISSAN MICRA 1.4 Kabriolet

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 09:22 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.4 BENZIN 90 KS CABRIO -06 VIP AUTO

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 авг. 08:52 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.2 06 AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
09 авг. 11:48 , ,

Nissan Micra

3 399 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 15:45 , ,

Nissan Micra K12

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
28 јул. 12:00 ,

NISSAN MICRA

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
13 јул. 10:29 , ,

NISSAN MICRA 1.5 dci

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 16:14 ,

Nisan Micra

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 16:21 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.5 DCI 90 KS -03

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 10:43 , ,

Nissan Micra 1.5 DCI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 20:48 ,

NISSAN MICRA 1.4 88KS MOZE ZAMENA

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 17:33 , ,

Nissan Micra

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 12:00 ,

NISSAN MICRA 1.2 80KS EKSTRA UVOZ CH

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 11:03 ,

Nissan Micra 1,4 129000KM SVAJCARIJA

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 22:07 , ,

NISSAN MICRA 1.6 BENZIN EXTRA SOCUVAN

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
08 ноем. 22:34 , ,

Nissan Micra 1.2l registrirana

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
21 окт. 11:02 ,

Nissan Micra

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
11 јун. 17:41 ,

NISSAN MICRA 1,2 BENZ EKSTRA SVAJCARIJA

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 14:51 ,

Nissan Micra 1.2 48kW

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 12:34 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.2PLIN 05 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 21:16 , ,

Nissan Micra

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 21:38 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.5 dci 06 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
11 мар. 18:39 ,

Nissan Micra

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
22 фев. 13:53 , ,

Nissan Micra

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 00:11 ,

Nissan Micra

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
19 јан. 23:35 ,

Nissan Micra

3 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
19 јан. 17:57 , ,

Nissan Micra

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 08:56 ,

Nissan Micra

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 09:42 ,

Nissan Micra

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 17:33 ,

Nissan Micra 1.2 Facelift Perfektna

3 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 дек. 18:11 , ,

Nissan Micra prv gazda registrirana

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 ноем. 10:08 ,

Nissan Micra 1.5DCI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 18:43 ,

NISSAN MICRA CABRIO 1.4 16V PRODADENA

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт. 10:44 , ,

Nissan Micra -10

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт. 20:21 , ,

Nissan Micra

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 11:58 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.2 PRODADENO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 21:14 , ,

Nissan Micra 1.6 DCI

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток