Македонски | Shqip | English |

Зрновци | Возила | Автомобили | Nissan | Micra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 мар. 23:29 ,

NISSAN MICRA 1.2i -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 јан. 20:48 ,

NISSAN MICRA 1.4 88KS MOZE ZAMENA

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 17:46 ,

Nissan Micra -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 22:07 ,

Nissan Micra -92

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток