Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Nissan Micra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Nissan Micra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:00 ,

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
24 фев. 12:20 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA vo odlicna sostojba so 80,000 km

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
03 фев. 10:29 ,

NISSAN MICRA 1.2

1 850 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 13:37 ,

Prodavam nisan micra 1.5d

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 12:06 Претпријатие ,

Nissan Micra 1.2 so TNG Ured Full 2010

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
27 дек. 12:39 ,

Sr prodava kolla NISAN MICRA

111 МКД

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 09:50 ,

NISAN MICRA

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг. 22:05 ,

NISSAN MICRA 1.2-ACCENTA-REGISTRIRANA-LUX MODEL-03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
25 авг. 16:02 , ,

Nissan Micra Cabrio vo top sostojba

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
18 авг. 19:25 ,

Nissan Micra -02

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
15 авг. 22:47 , ,

NISAN MICRA 1.4 benzin 2006 Ch

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 19:51 , ,

Motor za Nissan Micra

3 000 МКД

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
14 јул. 11:52 ,

Nisan Micra 1.2 -03 Ekstra ALEK PRODADENO

2 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
15 јун. 19:08 , ,

Nisan micra

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 23:52 , ,

Nissan Micra

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 18:33 ,

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 12:21 , ,

Nissan Micra

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Nissan Micra 1.5 DTCI EXTRA

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 18:13 ,

Nissan Micra

2 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 17:56 , ,

Nissan Micra -03

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 16:34 ,

Nissan Micra 1.5 dci

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 20:36 ,

NISSAN MICRA 1.4 Kabriolet

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 09:22 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.4 BENZIN 90 KS CABRIO -06 VIP AUTO

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 авг. 08:52 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.2 06 AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
09 авг. 11:48 , ,

Nissan Micra

3 399 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 15:45 , ,

Nissan Micra K12

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
28 јул. 12:00 ,

NISSAN MICRA

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
13 јул. 10:29 , ,

NISSAN MICRA 1.5 dci

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 16:14 ,

Nisan Micra

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 10:43 , ,

Nissan Micra 1.5 DCI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 20:48 ,

NISSAN MICRA 1.4 88KS MOZE ZAMENA

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 17:33 , ,

Nissan Micra

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 12:00 ,

NISSAN MICRA 1.2 80KS EKSTRA UVOZ CH

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 11:03 ,

Nissan Micra 1,4 129000KM SVAJCARIJA

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 22:07 , ,

NISSAN MICRA 1.6 BENZIN EXTRA SOCUVAN

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
08 ноем. 22:34 , ,

Nissan Micra 1.2l registrirana

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
21 окт. 11:02 ,

Nissan Micra

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
11 јун. 17:41 ,

NISSAN MICRA 1,2 BENZ EKSTRA SVAJCARIJA

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 14:51 ,

Nissan Micra 1.2 48kW

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 12:34 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.2PLIN 05 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 21:16 , ,

Nissan Micra

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 21:38 Претпријатие , ,

NISSAN MICRA 1.5 dci 06 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
11 мар. 18:39 ,

Nissan Micra

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
22 фев. 13:53 , ,

Nissan Micra

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 00:11 ,

Nissan Micra

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
19 јан. 23:35 ,

Nissan Micra

3 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
19 јан. 17:57 , ,

Nissan Micra

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 08:56 ,

Nissan Micra

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 09:42 ,

Nissan Micra

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Nissan Micra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток