Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Murano

18 јан. 16:27 ,

Nissan Murano -10 2.5 DCI Automatic

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 16:31 ,

NISSAN MURANO

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 13:10 ,

Nissan Murano mozi zamena

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 12:28 , ,

Nissan Murano 2.5dci

21 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
15 окт. 20:14 ,

NISSAN MURANO 3.5 -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 20:35 , ,

Nissan Murano 2.7 disel 190ps -11

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 13:45 , ,

NISSAN MURANO -11

24 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 18:43 ,

NISSAN MURANO 3.5 235KS -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток