Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Nissan | NV200

21 јан. 13:00 Претпријатие ,

NISSAN NV200 DCI

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток