Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Nissan | Navara

10 фев. 13:26 , ,

Nissan Navara 2.5di -04

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
10 фев. 13:19 , ,

Nissan Navara 2.5 td -03

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
30 септ. 13:12 ,

Nissan Navara

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 12:30 , ,

Nissan Navara

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 00:07 ,

Burim

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 15:54 , ,

Nissan Navara

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
27 мај 14:13 ,

Nissan Navara 2.5TDI pick up klima

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 10:33 , ,

Nissan Navara

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 23:47 , ,

Nissan Navara

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 14:41 ,

Nissan Navara

14 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 17:28 ,

Nissan Navara

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
12 окт. 17:27 ,

Nissan Navara 2.5td 4x4 -04 full

10 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 21:18 ,

Nissan Navara -07 Moze zamena

25 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
01 јул. 10:59 , ,

NISSAN NAVARA 2.5D -07

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
02 јун. 17:48 , ,

NISSAN NAVARA -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 23:53 ,

NISSAN NAVARA 4x4 -99

10 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток